Pedikúra a manikúra - gelová modeláž nehtů, léčba zarostlých nehtů

Přístrojová, léčebná & kombinovaná pedikúra

Pedikúra a manikúra Pedikúra a manikúra

Přístrojová pedikúra je odborné ošetření nohou, tedy nehtů a kůže, při kterém se používají speciální vysokoobrátkové frézy s odsáváním. Ošetření je velmi šetrné, efektivní a relaxační. Vhodné i pro diabetiky - nehrozí riziko poranění kůže.

Díky speciálním frézkám je možno ošetřit nejen zdravé nohy, ale také problematické - s různými defekty, jako jsou:

  • jednorázová léčba mykózy
  • kuří oka, mělká, drobná (bezbolestné)
  • mozoly, které mohou být až bolestivé, zvláště na ploskách nohou
  • zrohovatělá kůže
  • praskající paty
  • zarůstající nehty bez hnisavých projevů
  • deformované, ztluštělé nehty aj.

Kombinovaná pedikůra je kompromisem mokré a suché pedikúry přináší výhody obou a odstraňuje vzájemně jejich nevýhody.

Nehtová rovnátka

Léčba zarostlých nehtů, rovnání nehtů – nehtová rovnátka Podofix

Deformované, stočené nehty nebo další potíže ve formě zarostlých nehtů jsou dnes velmi rozšířeným problémem pro mnoho pacientů. Různě deformované typy nehtů a zarostlé nehty se zpravidla projevují v důsledku genetické predispozice. Zarostlé nehty (v lékařské terminologii "unguis incarnatus") mohou také vznikat nesprávným stříháním nehtů nebo používáním nevhodné obuvi. Velmi často jsou zarostlé nehty doprovázeny bolestmi a záněty nehtových valů.

Pedikéři, podologové a lékaři nyní nabízejí několik možností účinné léčby deformovaných nebo zarostlých nehtů, vždy tak aby se vyhnuli nepříjemnému chirurgickému zákroku. Aplikace dnešních moderních metod (například Podofix), trvají pár minut a poskytují plnohodnotné odstranění problému se zarostlými nebo deformovanými nehty. Po bezbolestné aplikaci nehtových špon dochází za určitou dobu k narovnání nehtové ploténky až do svého normálního růstu.

Aktivní nalepovací nehtové špony podofix® jsou inovativní způsob pro odstranění všech typů zarostlých nebo deformovaných nehtů. Tato metoda korekce nehtů je vhodná téměř pro každého, včetně dětí a diabetiků. Účinnost této metody potvrzuje řada pacientů, pedikérů a podologů. Pomocí této jednodušší metody se mohou pacienti vyhnout chirurgické zákroku. Nástup účinku této metody je velmi rychlý, časově nenáročný a hlavně zcela bezbolestný.

Aktivní nalepovací nehtové špony podofix® se ihned přizpůsobují individuálnímu tvaru nehtu a můžou být aplikovány okamžitě, a proto pomáhají ve většině případů výrazně zmírnit pacientovo nepohodlí. Aplikace špony trvá jen několik minut a je téměř neznatelná. Další výhodou je, že během léčby špony pacienta nijak neomezují v každodenním životě nebo dokonce může praktikovat sportovní a vodní aktivity.

Manikúra & manikúra Shellac

Změkčení a odstranění kůžičky, úprava a přeleštění nehtu, nanesení olejíčku a krému na ruce...

Shellac manikúra je zpevnění přírodních nehtů (bio-gely), nebo Shellac permanentní barevné lakování nehtů, včetně francouzské manikúry (lakování).

Nehty vypadají elegantně, nelámou se ani neodlupují. Jsou pružné a tenké. Vhodné i na nehty, které potřebují odpočinek od dlouhodobého umělého prodlužování nehtů. Nehty zpevněné Shellacem se dají klasicky lakovat i odlakovat.

Gelová modeláž nehtů

Upravené nehty jsou Vaší vizitkou

Gelové nehty se vyznačují trvanlivostí, pružností, odolností a v neposlední řadě také přirozeným vzhledem. Každá žena je jedinečná a není pochyb o tom, že jedním ze způsobů jak tuto jedinečnost ještě podtrhnout, jsou upravené nehty, ať už jednoduché s francouzskou manikúrou nebo ozdobené nejrůznějšími vzory a ozdobami. Ne každá žena, má své nehty zdravé a pevné, a ne vždy jí vydrží taková délka, kterou by si přála. Proto nabízím modeláž nehtů gelovou technikou, která patří k nejšetrnějším.

Ceník

Klasická manikúra450 CZK
Masáž rukou 250 CZK
Pedikúra přístrojová 750 CZK
Lakování nehtů 250 CZK
CND Shellac 580 CZK
Gelové nehty nový komplet s prodloužením na typy 1300 CZK
Gelové nehty doplnění 950 CZK
Shellac odstranění 250 CZK
Ošetření zarostlého nehtu 250 CZK
Parafínový zábal 350 CZK
Nehtová rovnátka 1500 CZK/ks
Zdravotní ošetření při mykoze 1000 CZK
Biodeur 220 CZK/ks

* Ceny jsou uváděny orientačně. Mohou se lišit dle individuálních potřeb klienta.

Zrovna nejsme online.
Prosím zanechte nám vzkaz. Odpovíme brzy.
Odeslat vzkaz
CZ
DE