Kryolipolýza - trvalé zeštíhlení

trvalé odstranění tukových buněk

Cryotherapy - zeštíhlení Cryotherapy - zeštíhlení

Nechirurgická, bezbolestná liposukce, která neporušuje integritu pokožky.

Unikátní metoda byla vyvinuta v USA, a to na základě dlouhodobých výzkumů a klinických studií Harvardské univerzity a specializovaného týmu lékařů. Výhodou metody je nulová doba rekonvalescence. Klient se ihned po provedené kryolipolýze vrací k běžnému životnímu stylu. Zákrok je snadno snesitelný a pohodlný, jeho délka je přibližně 60 minut.

Jedná se o jednorázový zákrok.

Již po první proceduře se množství podkožního tuku sníží minimálně o 20-25%.

Efekt vzrůstá a nastupuje v průběhu následujících 2 - 3 měsíců.

 Kryolipolýza (liposukce zmražením) je inovativní technologie vyvinutá k redukci podkožního tuku ochlazováním tukových buněk, přičemž tyto výsledky jsou trvalé a prokazatelné. Navíc odstraněné tukové buňky jsou navždy pryč, a poté co pacient dosáhne stabilní hmotnosti, je výsledek trvalý.

Průběh ošetření

Tuková tkáň v ošetřované oblasti je díky speciálně konstruovanému aplikátoru zabrána tak, aby co největší její část byla chlazena. Ochlazení a krystalizace v tukové oblasti spustí proces apoptózy (řízené úmrtí buňky), který způsobí jejich odumření. Přirozená obrany schopnost těla, tedy makrofágy - buňky přirozené imunity - následně tyto odumřelé buňky vyloučí z organismu. Process vyloučení odumřelých tukových buněk je pozvolný a trvá zhruba 60-90dnů.

Účinky kryolipolýzy

Kontraindikace:
těhotenství, menstruace, srdeční onemocnění, nemoc jater a ledvin, rakovina, epilepsie, kožní onemocnění v místě ošetření

  • Redukce tukových polštářků
  • Odstranění celulitidy
  • Formuje problematické části

Zrovna nejsme online.
Prosím zanechte nám vzkaz. Odpovíme brzy.
Odeslat vzkaz
CZ
DE