Niťový lifting Aptos

metoda omlazení pomocí nití Aptos

Každý se dříve nebo později setká s příznaky stárnutí pokožky. Mimické vrásky, ochablost, povadnutí pokožky a porušení kontury obličeje – tyto příznaky už dlouhou dobu znepokojují lidé nad 30 let a je na ně zaměřeno několik směrů v plastické chirurgii, korektivní dermatologii a estetické medicíně. V dnešní době můžeme řešit stárnutí tkání dalším progresivním a bezpečným způsobem: niťovým liftingem Aptos.

Autory metody omlazení pomocí nití Aptos uvádí nejprogresivnější technologii pro odstranění příznaků stárnutí pokožky obličeje i celého těla

Společnost Aptos vyrábí unikátní nitě a nástroje pro lifting pod vlastní obchodní značkou už od roku 1996. Již více než 16 let jsou nitě Aptos používány mnohými plastickými chirurgy a kosmetology ve více než 48 zemích světa. Aptos je jediným vývojářem a výrobcem těchto produktů a metod estetické medicíny.

V čem je tato metoda unikátní

Tato metoda liftingu pomocí nití je unikátní v tom, že je nenahraditelná pro pacienty s různými požadavky a navíc je prováděna bez chirurgického zákroku. Podstatou metody je použití inovativních nití, které se zavádí pod kůži bez použití skalpelu. Díky minimálnímu zásahu do organismu, nezůstávají po této proceduře jizvy a není nutná celková anestezie, řezy a následné stehy a nevyžaduje se po zákroku žádná dlouhá rehabilitace.

Proč si vybrat metodu Aptos?

Individuálně zvolená řešení. Každý druh nití Aptos má své výhody a je určen pro jednu nebo více oblastí obličeje, krku nebo těla. Kromě toho, díky minimální míře zásahu při použití této metody lze ji doporučit i lidem, kteří z různých důvodů nemohou využít tradiční metody chirurgického liftingu.

Maximálně přirozený výsledek

Niťový lifting se provádí v hloubce maximálně 3-5 mm pod pokožkou, což zabraňuje riziku poškození nervových zakončení a velkých cév. Při použití této metody je garantováno zachování mimiky a minimální doba rehabilitace.

Naprostá bezpečnost, minimální invaze a dlouhotrvající efekt

To jsou cíle, které si kladou vynálezce a výrobce niťového liftingu a podle toho postupují při vývoji nových produktů. Bezpečnost tohoto druhu liftingu je zaručena použitím nejmodernějších šicích materiálů, které se již po desetiletí používají při šití poranění. Minimální invaze do tkání je dána výměnou skalpelu za nitě a jehly nebo kanyly, které umožňují pronikat do podkožních vrstev skrz jeden jediný vpich.

Okamžitě viditelný výsledek

Niťový lifting jednotlivých partií trvá nejdéle 15 minut, lifting celého obličeje potom zabere přibližně půl hodiny. První změny jsou patrné již po skončení procedury. Po 2-3 týdnech je výsledek nejpatrnější a vydrží od 2 do 5 let, v závislosti na vybrané metodě (Aptos je má více než 36) a druhu nití.